سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 650070
 بازدید امروز : 64
 کل بازدید : 1037865
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 0.8438
اخبار > برگزاری کارگاه آموزشی «نیازهای تحلیلگران سیاسی» در بیروت.


  چاپ        ارسال به دوست

کارگاه آموزشی

برگزاری کارگاه آموزشی «نیازهای تحلیلگران سیاسی» در بیروت.

گارگاه آموزشی" نیازهای تحلیلگران سیاسی از سوی انجمن بین المللی کارشناسان و تحلیلگران سیاسی در محل مرکز آموزشي رسانه‌ای اتحاد، وابسته به اتحادیه رادیو وتلویزیون‌های اسلامی، با حضور بیش از 50 تحلیلگر سیاسی از کشورهای مختلف برگزار شد.

در آغاز این کارگاه ناصر اخضر قائم مقام دبیرکل اتحادیه رادیو و تلویزیون‌های اسلامی از سوی دبیرکل انجمن بین المللی کارشناسان و تحلیلگران سیاسی- که به دلیل تأخیر در ورود به بیروت، دیرتر به محل نشست رسید- سخنانی ایراد کرد و پس از آن رئیس شورای ملی رسانه در لبنان برای حضار در این کارگاه آموزشی به سخنرانی پرداخت.

این کارگاه آموزشی شامل سه نشست با عناوين« نیازهای متقابل تحلیلگران سیاسی و مؤسسات رسانه‌ای"، "چگونه می‌توان نقش تحلیلگران سیاسی را در شکل‌دادن افکارعمومی فعال کرد؟" و"چارچوب تعاملی رابطه میان تحلیلگران سیاسی ورسانه‌ها " بود.

در نشست اول که با مدیریت قاسم متيرك برگزار شد، نقش مراکز مطالعات در منظومه تحلیل سیاسی و فعال‌سازی نقش تحلیلگران و انتظارات متقابل مؤسسات رسانه‌ای از تحلیلگران، با حضور دکتر عبد الحلیم فضل‌الله رئیس مرکز مشورتی مطالعات و اسناد وابسته به حزب الله، دکتر عدنان سراج رئیس مرکز عراقی توسعه رسانه‌ای و عمرالشاهد رئیس حزب الغد (حزب فراد) تونس سخنرانی کردند.

در نشست دوم که با مدیریت دکتر عماد رزق برگزار شد، دکتر طلال عتریسی استاد بازنشسته دانشگاه لبنان و مشاور کنونی رئیس دانشگاه معارف، دکتر بسام ابوعبدالله استاد دانشگاه از سوریه، و دکتر محمد مرندی استاد دانشکده مطالعات جهان دانشگاه تهران سخنرانی کردند.


١٦:٢٠ - 1396/06/16    /    شماره : ٦٨٥٤٤٦    /    تعداد نمایش : ٧٣خروج