سه شنبه ٢٦ تير ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 650071
 بازدید امروز : 65
 کل بازدید : 1037866
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1.0312
اخبار > تقدير از دانش آموختگان برتر مدارس امهز در لبنان.


  چاپ        ارسال به دوست

تقدير

تقدير از دانش آموختگان برتر مدارس امهز در لبنان.

مديريت مدارس امهز در مراسمي که روز سه شنبه 14 شهريور در سالن يونسکو شهر بيروت با حضور رنده بري، همسر رئيس مجلس لبنان برگزار شد، از دانش آموختگان برتر مدارس امهز تقدير کرد.

در اين مراسم که کارشناس رايزني فرهنگي ج.ا.ايران در لبنان حضور داشت، پس از پخش فيلم کوتاهي از فعاليت‌هاي مدارس امهز، آقاي هشام امهز مدير مدارس، از حاضران به ويژه خانم بري و وزير سابق، آقاي عبدالرحيم مراد تشکر و حاضران را به تماشاي فيلم کوتاهي از تلاش‌ها و خدمات خانم بري در زمينه‌هاي مختلف حقوق زنان، توانبخشي معلولان، برنامه‌هاي هنري، فرهنگي و فعاليت‌هاي محيط زيست دعوت کرد.

 

پس از آن خانم بري در سخناني موفقيت‌هاي علمي دانش آموزان مدارس امهز را ستود و ضمن تأکيد بر اهميت ادامه تحصيل در مراحل تکميلي دانشگاهي، نقش مدارس فني و حرفه‌اي را در ارائه خدمات به جامعه بسيار مهم دانست.

محمد ضاهر معاون مدير مدارس امهز نيز ضمن تبريک پيروزي دوم لبنان دربرابر تکفيري‌ها، با اشاره به شعار مراسم «تميز و ابداع – برتري و خلاقيت» و کسب رتبه‌هاي برتر توسط دانش آموزان اين مدارس در لبنان در رشته‌هاي رياضي، نقاشي و مسابقات رباتيک اعلام کرد که برجستگي دانش آموختگان اين مدرسه نسبت به ساير مدارس در لبنان به اثبات رسيده است و اکنون وقت آن رسيده که خلاقيت را در آنان بيشتر پرورش دهيم.

اين مراسم با تئاتر کوتاه دانش آموزي درباره حفظ وحدت و يک پارچگي اقوام مختلف لبنان در سايه مقاومت و اهداي لوح تقدير به دانش آموزان، به پايان رسيد.


١٦:٢٩ - 1396/06/16    /    شماره : ٦٨٥٤٤٨    /    تعداد نمایش : ٧٢خروج