جمعه ٢٣ آذر ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 671531
 بازدید امروز : 37
 کل بازدید : 1074594
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1.6406
اخبار > برگزاری مراسم بزرگداشت شهيد شيخ نمر در بيروت


  چاپ        ارسال به دوست

برگزاری مراسم بزرگداشت شهيد شيخ نمر در بيروت

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری صدا و سیما به نقل از المنار، به مناسبت دومين سالگرد شهادت شيخ نمر باقر النمر به دست دژخيمان رژيم آل سعود مراسم گراميداشت اين شهيد در بيروت برگزار شد.
در دومين سالگرد شهادت شيخ نمر انجمن رسانه اي مجتمع امام حسن مجتبي عليه السلام مراسمي در ضاحيه جنوبي برگزار کرد.
شيخ خليل رزق مسئول روابط خارجي حزب الله گفت: در اين مراسم کساني حضور مي يابند که از گفتن سخن حق ابايي ندارد و سخن را به سلاحي تبديل مي کند و آن را به سوي ظالمان نشانه مي رود. ثمره خون هاي پاکي که بر زمين ريخته است آزادسازي قدس و سرنگوني تاج و تخت طغيان گران خواهد بود. 
شيخ خليل رزق خطاب به شيخ نمر گفت: خون تو که ريخته شد و مظلوميت و شهادت تو اين بشارت را مي دهند که سرنگوني اريکه پادشاهان و طغيان گران و تمامي اذناب آمريکا و اسرائيل نزديک است.
همه شرکت کنندگان در اين مراسم بر اين نکته تاکيد داشتند که خون شهيد شيخ نمر بر شمشير ستمکاران پيروز خواهد شد.
معن الجربا نماينده مخالفان سعودي که در اين مراسم شرکت کرده بود، گفت: ماية افتخار من است که از اين تريبون تشکيل جنبش کرامت را اعلام کنم. 
ابراهيم المدهون نماينده مخالفان بحريني گفت: بار ديگر همبستگي خود را با جنبشي که شهيد بزرگ شيخ نمر باقر النمر به راه انداخت ابراز مي کنيم. جنبشي که به دنبال تقويت عدالت اجتماعي و تحقق تحول بنيادين به سوي دموکراسي بود.
سيد علي باقر رئيس انجمن اهل البيت هند گفت: به همه جهانيان مي گوييم که تا کي بايد مظلوم در جهان وجود داشته باشد. تا کي بايد ملت هايي مظلوم وسرکوب شده در جهان وجود داشته باشند.
ويليام نخله کشيش مسيحي حاضر در اين مراسم گفت: شيخ نمر به دستان کساني که مدعي اسلام بودند جان باخت.


٠٩:٤٩ - 1396/10/21    /    شماره : ٦٩٥٨١٣    /    تعداد نمایش : ٦٧خروج