چهارشنبه ٢٨ آذر ١٣٩٧
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 671817
 بازدید امروز : 110
 کل بازدید : 1075280
 بازدیدکنندگان آنلاين : 3
 زمان بازدید : 1.6094
اخبار > ایران تنها کشوری است که از خطوط قرمز استکبار عبور کرد


  چاپ        ارسال به دوست

ایران تنها کشوری است که از خطوط قرمز استکبار عبور کرد

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، شیخ زهیر جعید، رئیس جبهه عمل اسلامی لبنان، امشب در اختتامیه سید و دومین کنفرانس وحدت اسلامی، در تهران گفت: خوشبختانه امروز ایران اسلامی اصرار دارد که مسلمانان را گردهم بیاورد و بر وحدت تاکید کند.

وی افزود: خوشبختانه محور این کنفرانس، وحدت اسلامی است؛ امیدواریم که با مشارکت همه مسلمانان توطئه های دشمنان خنثی شود؛ ایران همیشه در مقابل این توطئه ها می ایستد، ولی متاسفانه برخی از کشورهای عربی علیه فلسطین توطئه می کنندو به دنبال معامله قرن هستند تا مساله فلسطین را به فراموشی بسپارند.

رئیس جبهه عمل اسلامی ایران بیان کرد: طرح آمریکایی و صهیونیستی جدایی سازی ملت اسلام و ایجاد داعش است؛ آنها تنها شیعه را هدف قرار نمی دهند، بلکه به اهل سنت هم رحم نمی کند؛ ایران امروز بزرگترین مقابله کننده با این دشمنان است؛ ملت ایران در این تحریم ها و تنگ های سیاسی به سر می برد ولی از خط قرمزهای دشمنان عبور کرده است.

وی گفت: ایران اسلامی بود که راه مقاومت را در جهان اسلام پیش برد و امروز این خط قدرت گرفته است و حزب الله و مقاومت اسلامی فلسطین هیمنه اسرائیل را به چالش کشیدند.

رئیس جبهه عمل اسلامی بیان کرد: فلسطین کشوری مسلمان است و ایران نیز در کنار آن ایستاد؛ ایران اسلامی بر طبل شیعه بودن خود نکوبید بلکه امام انقلاب اعلام کرد که انقلاب ما انقلاب اسلامی است.

شیخ زهیر جعید اظهارکرد: ما به اینکه ما را به خط مقاومت منتسب می کنند افتخار می کنیم؛ دشمنان سعی می کنند که ما را صفوی شده بنامند و سعی می کنند با چنین بحث هایی همگان را از اصل منحرف کنند؛ به جهت انتساب به ایران و امام خامنه ای افتخار می کنیم.


٠٨:٣٠ - 1397/09/06    /    شماره : ٧١٨٥٤٢    /    تعداد نمایش : ١٢خروج