اللهم كن لوليك الحجة ابن الحسن صلواتك عليه في هذه الساعة وفي كل ساعة وليا وحافظا وقائدا وانصرا ودليلا وعينا حتى تسكنه ارضك طوعا وتمتعه فيها طويلا برحمتك يا أرحم الراحمين
منو اصلی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 18226
 بازدید امروز : 310
 کل بازدید : 610151
 بازدیدکنندگان آنلاين : 1
 زمان بازدید : 1.2461
تازه‌ترين اخبار و فعاليتهاي رايزني فرهنگي
جشن‌هاي روز مقاومت و آزادي

برگزاري چهارمين كنفرانس فرهنگ مقاومت


چهارمين كنفرانس فرهنگ مقاومت نيز از سوي تجمع فرهنگي دانشگاهي و شبكه سازمان‌هاي مردم نهاد لبنان به‌مناسبت عيد مقاومت و آزادسازي برگزار شد. آيين گشايش اين كنفرانس، روز چهارشنبه 29 ارديبهشت در سالن يونسكوي بيروت برگزار شد.

 10:37 - 1395/03/06بیشتر >>
حديث روز
اهميت سدر
امام صادق عليه السلام فرمودند: پيامبر خدا سرش را با سدر مى شست .
 ١٢:٤٨ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
جشنواره سالانه شعر خليل مطران
اولين جشنواره سالانه شعر خليل مطران كه روز شنبه اول خرداد در قلعه تاريخي بعلبك، تحت اشراف جنبش فرهنگي لبنان و شهرداري بعلبك از سوي «شنبه‌هاي فرهنگي بعلبك» با همكاري «جمعيت خيريه جوانان» و حضور رايزن فرهنگي جمهوري اسلامي ايران برگزار شد.
 ١٠:٥٦ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
جشن‌هاي روز مقاومت و آزادي
جشن سالانه جمعيت «قولنا والعمل»
جمعيت «قولنا والعمل» نيز جشن سالانه خود را در روز شنبه دهم خرداد آينده در هتل مسابكي در شهر مرزي اشتوره نزديك به خاك سوريه برگزار خواهد كرد.
 ١٠:٥٠ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
جشن‌هاي روز مقاومت و آزادي
برگزاري چهارمين كنفرانس فرهنگ مقاومت
چهارمين كنفرانس فرهنگ مقاومت نيز از سوي تجمع فرهنگي دانشگاهي و شبكه سازمان‌هاي مردم نهاد لبنان به‌مناسبت عيد مقاومت و آزادسازي برگزار شد. آيين گشايش اين كنفرانس، روز چهارشنبه 29 ارديبهشت در سالن يونسكوي بيروت برگزار شد.
 ١٠:٣٧ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
جشن‌هاي روز مقاومت و آزادي
مراسم تكريم خانواده‌هاي شهداي دانشجو
بسيج آموزشي حزب‌الله در منطقه جنوب لبنان، مراسم تكريم خانواده‌هاي شهداي دانشجو را در سالگرد مقاومت و پيروزي، در دانشگاه اسلامي شهر صور برگزار كرد.
 ١٠:٣٥ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
جشن‌هاي روز مقاومت و آزادي
برنامه روز مقاومت و آزادي
بيست‌ و پنجم ماه مه ميلادي سالروز آزادي‌سازي لبنان از اشغال نيروهاي رژيم صهيونيستي در سال 2000 است كه همه ساله، با برگزاري مراسم و برنامه‌هاي گوناگوني در اين كشور گرامي داشته مي‌شود.
 ١٠:٢٢ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
نشست سياسي مركز مطالعات راهبردي فلسطيني باحث
مركز مطالعات راهبردي فلسطيني باحث، نشست سياسي دوره‌اي خود را اين بار با توجه به سالگرد يوم النكبه و اشغال فلسطين در سال 1948 و پيروزي ماه مه سال 2000 در لبنان به موضوع «تحولات محيط استراتژيك در رژيم صهيونيستي» قرار داده كه در آن آقاي محمد خواجه سخنراني خواهد كرد.
 ١٠:٠٠ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
سيد حسن نصرالله اعلام کرد
وظيفه لبنان در قبال ديپلماتهاي ربوده شده ايراني
لبنان وظيفه دارد براي تعيين وضعيت ديپلماتهاي ايراني ربوده شده تلاش کند و اين وظيفه قانوني و اخلاقي ماست.
 ٠٩:٤٥ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
سکوت سازمان های بین المللی همچنان تمامی ندارد
آشنایی با رشادت های سردار احمد متوسلیان و همراهان وی
این 4 دیپلمات ایرانی، در 14 تیرماه سال 61 در مسیر سفارت ایران در بیروت بودند که در یک پست بازرسی توسط یک گروه شبه نظامیان فالانژ، ربوده شدند.
 ٠٩:٣٧ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
جشن‌هاي روز مقاومت و آزادي
همايش حركت امل در منطقه مصيطبه بيروت
ر اين همايش فيصل الداوود دبير كل جنبش مبارزة لبناني عربي، شيخ حسين غبريس به‌نمايندگي از دكتر حسان عبدالله دبير كل تجمع علماي مسلمين لبنان، رامز مصطفي نماينده جبهه خلق براي آزادي فلسطين- فرماندهي كل در لبنان، مصطفي حمدان دبير هيأت رئيسه جنبش ناصريست‌هاي مستقل و شيخ عبدالناصر جبري دبير جنبش الأمه سخنراني كردند.
 ٠٩:٢٩ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
سیدحسن نصرالله: پایان عمر داعش نزدیک است
دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به این که دولت کنونی آمریکا برای باقی ماندن در قدرت نیازمند دستاوردهای خارجی است، تأکید کرد که پایان عمر گروهک تروریستی داعش نزدیک است.
 ٠٨:٣١ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
پیام تبریک ظریف به سید حسن نصرالله
وزیر خارجه جمهوری اسلامی ایران شانزدهمین سالگرد پیروزی مردم لبنان در آزادسازی جنوب این کشور از دست صهیونیست‌ها را به دبیر کل حزب الله و وزیر خارجه لبنان تبریک گفت.
 ٠٨:٢٣ - 1395/03/06 - نظرات : ٠بیشتر >>
وجود اسناد موثق در مورد زندانی بودن دیپلمات‌های ایرانی در چنگال صهیونیست‌ها
مسئول کمیته مردمی پیگیری سرنوشت چهار دیپلمات ایرانی ربوده شده در لبنان، با اشاره به اینکه از حدود پنج سال پیش پرونده‌ای در مورد پیگیری وضعیت چهار دیپلمات ربوده شده ایرانی در لبنان باز شده است، اظهار کرد: البته در حال حاضر به خاطر مباحث داخلی که در لبنان در جریان است از جمله موضوع انتخاب رئیس جمهور در این کشور روند پیگیری این پرونده کند شده است.
 ١٢:٥٦ - 1395/03/05 - نظرات : ٠بیشتر >>
سالگرد آزادی جنوب لبنان، آغاز پیروزیهای بزرگ مقاومت
آزادسازی خرمشهر و رهایی جنوب لبنان اگرچه در فاصله زمانی و مکانی از هم اتفاق افتاد اما از جنبه های مختلف اشتراکات و پیامی واح داشت در جای خود قابل توجه است.
 ١٢:٥٣ - 1395/03/05 - نظرات : ٠بیشتر >>
ترجمه عربی «مسیح در شب قدر» به زودی منتشر می‌‌شود
جمعیت المعارف لبنان اقدام به ترجمه عربی کتاب «مسیح در شب قدر» کرده است. این اثر دربردارنده خاطرات خانواده‌های شهدای مسیحی در دیدار با رهبر معظم انقلاب است که از سوی انتشارات صهبا منتشر شده است.
 ١٢:٥١ - 1395/03/05 - نظرات : ٠بیشتر >>
لینک های سایت

 

ساعت